„Życie jest łatwe, kiedy masz zamknięte oczy i nie rozumiesz niczego, co widzisz…”

John Lennon

W przedsprzedaży jest już dostępna moja nowa książka z płytą z transem hipnotycznym : http://sensus.pl/ksiazki/w-drodze-do-wyzdrowienia-jak-pomoc-sobie-w-walce-z-powazna-choroba-alicja-grzesiak,zdroci.htm

Zamiast wstępu (w książce "W drodze do wyzdrowienia")

Ostatnio źle się czułeś. Tłumaczyłeś sobie przepracowaniem, nowymi problemami, które pojawiły się w życiu rodziny. Jednak gdzieś z tyłu głowy tkwił niepokój, budził cię rano, odzywał się w ciągu dnia, nie pozwalał zasnąć.

Wreszcie postanowiłeś skonsultować się z lekarzem. Ta wizyta nie dodała Ci skrzydeł, ani nie napawała optymizmem. Dostałeś skierowanie na dodatkowe badania. Niepokój przybierał na sile.

Poszedłeś odebrać wyniki na miękkich nogach. Nie mając pojęcia, co znaczą podane dane, po minie pracownika medycznego wiedziałeś, że coś nie gra. Gdy zadałeś pytanie, odesłał cię do lekarza.

Wreszcie jesteś u specjalisty, podajesz wyniki i już wiesz, że jest niedobrze. Słów lekarza już nie słyszysz, później w domu nie potrafisz ich powtórzyć, nie pamiętasz. Jesteś w szoku.

W tym momencie masz wsparcie i miłość bliskich, ale pozostajesz sam wobec choroby.

Teraz wyłącznie od Ciebie zależy dalsza przyszłość. Możesz ją oddać w ręce obcych ludzi, możesz wziąć odpowiedzialność i utrzymywać poczucie kontroli nad powrotem do zdrowia.

Wszystkie badania jakie przeprowadzono dotyczące wpływu chorego na proces zdrowienia pokazują jednoznacznie, że Twoja szansa wyjścia z choroby wielokrotnie wzrasta, gdy bierzesz odpowiedzialność.

Jednak od tej pory będziesz poddawany naciskom ludzi, którzy wiedzą lepiej niż Ty.

Po latach doświadczeń moich klientów, a także własnych jestem przekonana, że odpowiedź jaką pójść drogą, które terapie wybrać, a które odrzucić jest w Tobie. Wierzę w Twoją wewnętrzną mądrość, bo nie jesteś mechanizmem składającym się ze śrubek i części zamiennych. Jesteś czymś więcej, masz duszę, cokolwiek by to dla Ciebie znaczyło. Tam jest odpowiedź, nie tylko jak wyjść z choroby, ale również po Ci choroba, jaką niesie informację, jaki jest sens życia (bo chyba nie twierdzisz, że jesteś tutaj, aby tylko konsumować, rozmnażać się i wydalać) i co Ty robisz na ziemi.

Więc jeżeli wcześniej nie chciałeś słuchać swojej wewnętrznej mądrości, która dawała Ci znaki, że idziesz niewłaściwą drogą, dostałeś mocnego klapsa, który właśnie sprawia, że musisz się zatrzymać, nie mówiąc o terminach, projektach i innych baaardzo ważnych sprawach.

Bardzo ważna sprawa to Ty sam i właśnie nadszedł czas, abyś to zrozumiał. Mam nadzieję, że książka, którą trzymasz w ręku, ułatwi Ci tę drogę.

Połączyłam sprawy, które pojawiają się na spotkaniach z klientami, ich problemy, które mają związek z późniejszą chorobą. Mam świadomość, że to kropla w morzu, jednocześnie wiarę, że część z nich możesz wykorzystać na swoje potrzeby, lub okaże się Ci bardzo bliska.

Forma, w której oddaję tę książkę zawiera pytania i odpowiedzi. Klient jest oznaczony literą ZZ, moje odpowiedzi AG.

Znajdziesz w niej wiele ćwiczeń, które możesz samodzielnie wykonać będąc w dowolnym miejscu oraz płytę z transem hipnotycznym.

Alicja

Przychodzi asystent do Pana Profesora ze złymi wieściami.
Gdy Pan Profesor wszystko usłyszał, w złości połknął asystenta. Ten biedny nie wiedząc co ma robić, postanowił spokojnie przeczekać aż wyjdzie drugą stroną przewodu pokarmowego. Tak wędrował przez przełyk, żołądek, jelito cienkie, a docierając do kątnicy spotyka Pana Adiunkta. Zdziwiony pyta:
-"To Pana też połknął Pan Profesor?"
Na co Adiunkt odpowiada -"Nie, ja tu dostałem się od drugiej strony"

Back to top