„Życie jest łatwe, kiedy masz zamknięte oczy i nie rozumiesz niczego, co widzisz…”

John Lennon

Od 01 lutego 2014 zmieniam siedzibę i przenoszę się z Chmielnej na Al. Solidarności 129/131, lok 103. Klatka IV, II Piętro (z windą). Na budynku i na drzwiach w najbliższym czasie może jeszcze nie być szyldu, stąd dokładny adres. Telefony pozostają bez zmian. To budynek tuż przy sądzie więc parkowanie na ulicy przy bloku, lub bezpłatne z tyłu (czyli od wejścia) lub po drugiej stronie (tam zawsze jest miejsce). Rewelacyjny dojazd środkami komunikacji miejskiej.

Wprowadzam nową usługę, dla poszukujących, ciekawych, potrzebujących, ograniczonych czasem, pieniędzmi itd.

To spotkania z AUTOHIPNOZĄ, nauka dla początkujących, przypomnienie dla tych, co znają i czas dla siebie dla tych, co trudno im zebrać się samodzielnie w domu.

Autohipnoza będzie stała (czas pokaże czy 1 raz w tygodniu czy rzadziej), praca w grupie (orientacyjnie 10- 12) cena 50,- /os, czas trwania 1-5h do 2h

Pierwsze spotkanie dnia 11 lutego o godz. 18.00

Proszę o zapisywanie się e-mailem lub sms (najchętniej) podając imię, nazwisko i nr telefonu, lub telefonicznie (mniej chętnie 0604-581-582).

Ilość miejsc na każde spotkanie ograniczona. Można brać udział dowolnie; zawsze, od czasu do czasu lub tylko jeden raz.

Zapraszam również na Szkolenie „Katharsis emocjonalne” 8-9 lutego br. Praca z emocjami (nie umiem, wstydzę się, nie wypada) środkami aktorskimi prowadzona przez Janka Grzesiaka oraz moje elementy totalnej biologii wraz z autohipnozą. Informacje i zapisy www.jangrzesiak.pl

Pozdrawiam bardzo ciepło, bo na zewnątrz -14 st. C Alicja Grzesiak

Back to top