POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zasady ogólne - Podczas korzystania z naszego serwisu nie są zbierane przez oprogramowanie strony / serwera żadne informacje o osobach odwiedzających stronę. - W chwili obecnej nie udostępniamy możliwości zakładania kont użytkowników w naszym serwisie, a tym samym nie zbieramy typowych w tym przypadku danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail itp.). - W przypadku kontaktu z nami przez formularze e-mail znajdujące się w naszym serwisie, podane w formularzu dane (imię, adres-e-mail, ewentualnie inne dane wpisane w treści wiadomości) pozostają wyłącznie do naszej wiedzy, nie są przekazywane jakiejkolwiek firmie, instytucji, osobom trzecim etc.

Newsletter - W przypadku zapisu na nasz newsletter konieczne jest podanie imienia (lub dowolnie wybranego pseudonimu) oraz adresu e-mail na który zostaje wysyłany newsletter. - Wymienione wcześniej dane wymagane do obsługi newslettera nie są przekazywane jakiejkolwiek firmie, instytucji, osobom trzecim etc. Pozostają one wyłącznie w naszej bazie danych. - W przypadku rezygnacji z subskrypcji w każdym newsletterze podajemy odpowiedni adres URL

Kursy i szkolenia - Zapis na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza w naszym serwisie, bądź poprzez pobranie, wypełnienie i odesłanie nam dokumentu Word lub PDF. - Dane wymagane w formularzu oraz dokumentach Word i PDF są niezbędne do uczestnictwa i odebrania zaświadczenia. W przypadku pielęgniarek jesteśmy zobligowani do zebrania danych osobowych przez obowiązujące przepisy. - Pozyskane przez nas informacje niezbędne do odbycia szkolenia pozostają wyłącznie do naszej wiedzy, nie są przekazywane jakiejkolwiek firmie, instytucji, osobom trzecim etc.

Komentarze - Aby napisać komentarz do postu na naszym blogu niezbędne jest podanie imienia lub dowolnie wybranego pseudonimu. - Podanie adresu e-mail oraz adresu URL swojej strony internetowej, bloga, profilu w portalu społecznościowym etc. nie jest obowiązkowe. Informacje te dobrowolnie podane przez piszącego komentarz, nie są w żaden sposób wykorzystywane. Pozostają one wyłącznie do naszej wiedzy, nie są przekazywane jakiejkolwiek firmie, instytucji, osobom trzecim etc.

Bezpieczeństwo danych osobowych Powierzone nam dane osobowe oraz inne informacje o charakterze prywatnym są przechowywane w sposób bezpieczny, uniemożliwiający dostęp do nich osobom niepowołanym.

Back to top